Dizi ve Film Setlerine Kiralık Açık Alan Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Kiralık Açık Alan Isıtma Sistemleri

Dizi Film Düğün ve Organizasyonların açık ve kapalı alanlarda günlük kullanım amacı ile kiralık açık alan Soğutma ve Isıtma sistemleri hizmeti vermekteyiz.

Film ve Dizi setlerini zorlayan en önemli şartlarından biri olan aşırı soğuk ve aşırı sıcak havalar. Set ekibinin de verimini düşürmektedir. Dizi ve Film setlerine sunduğumuz kiralık cihazlar ile dılş mekan ve ya iç mekan alanları portatif sistemlerimiz ile ısıtıp soğutmak mümkün. Ürünlerimizi lütfen Palmiye Sobalar ile kıyaslamayınız. Bu sistemler yüksek performanslı ürünler olup kafe ve restoranların açık alanlarında kullanılan ısıtma sistemleridir. Palmiye sobalar sadece 1 mt çevresine etki ederken bu sistem 5 mt ye kadar ısı etki etmektedir.

Açık alanlarda düzenlenen Düğün ve Organizasyonlarda misafirlerinizin rahat eğlenceli vakit geçirmesini önceliktir. Günlük Açık ve Kapalı alan ısıtma ve soğutma sistemlerimizi kiralayabilirsiniz.

Uzman ekibimiz cihazlar ile birlikte gelerek Set veya Organizasyon boyunca sizlerin talebi doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kiralık Açık Alan Soğutma Sistemleri

Sistem Nasıl İşliyor?

Bizi aradığınızda sizden yerin nerede olduğu, kaç metre kare olduğu, açık veya kapalı alan olup olmadığı, Elektrik enerjisi alıp alamayacağımız vs gibi bir takım teknik bilgileri almamız gerekmektedir.

Gerektiği takdirde bir firma yetkilimiz önceden talep edilen adrese giderek keşifte yapabilir.

Kullanılacak ürünler ve süresi belirlendikten sonra firmanıza ücret teklif olarak mail atılır.

Ücret tarafınızca kabul edilirse eğer işe başlanır.

Uygulamanın yapılacağı gün erkenden gidilerek ısıtma veya soğutma sistemlerimiz ekibimiz tarafınca kurulur ve iş bitimine kadar sistemin güvenliğini sağlamak ve cihazların sağa sola taşınması işleri yapılır.

Detaylı Bilgi için lütfen arayınız: +905432564797 

2 cevaplar
 1. Gökhan
  Gökhan says:

  Dizi setinde yağmurlu dış mekanda kiraladığınız ısıtma sistemlerini kurup çalıştırabiliyormusunuz. Ayrıca reji ısıtmaları sağa sola çekin derse adamınız bunu yapıyor mu?

  Cevapla
  • Açık Alan Soğutma ve Isıtma
   Açık Alan Soğutma ve Isıtma says:

   Merhaba öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz. Yağmurlu dış mekan çekimlerinde kiralık ısıtma sistemlerimizi Şemsiye ile koruyoruz. Isıtıcıların üstünde koruma siperi var ve 5 mt mesafeye kadar etkili ısı verebilmektedir.

   Diğer sorunuzun cevabı; Evet bir ekip personelimiz sürekli olarak set süresince orada bulunuyor ve rejinin talebine göre ve ya set yerinin değişimine göre cihazlarımızı taşıyıp tekrar kurulum yapmaktadır. Mekan değişikliği olsa bile nakliye, kurulum ücreti verilen fiyata dahildir. Dış mekan ısıtma kiralama için bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayın yardımcı olalım. +905432564797

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.