Kiralık Açık Alan Soğutma Sistemleri

Açık alan Serinletme Sistemleri Fiyatları

Açık alan Serinletme Sistemleri Fiyatları

Açık alan soğutma ve serinletme sistemini klima yatırımı ile kıyaslamak bir kıstas kesinlikle olamaz. Klima açık alanda etki etmeyeceği gibi boşuna elektrik sarfiyatı olur. Mist (Su buharı püskürtme) Soğutma açık alan ve bahçeler için kullanılabilecek tek üründür.

İşletmenizin açık alanlarında soğutma sistemi yoksa, sıcaktan dolayı işletmenize gelmeyen müşterilerinizi düşünün. Sıcak tan dolayı 1 ay boyunca kaçırdığınız müşterinin firmanıza kazandıracağı bedel sizin açık alan soğutma için yapacağınız yatırım maliyetinden daha yüksek olabilir.

Açık Alan Soğutma ve Açık Alan Isıtma – Paşafırın UŞAK

Açık Alan Soğutma ve Açık Alan Isıtma – Paşafırın UŞAK

Firma kafe açık alan soğutma ve ısıtma sistemlerinde Etap Enerji açık alan serinletme ve açık alan ısıtma sistemlerini tercih etmiştir. İtalyan Carliueklima marka doğalgaz radyant ısıtma sistemlerinin kullanıldığı Cafe de Açık alan soğutma olarak Etap Misting Açık alan soğutma sistemleri ortamda ortalama 10 derece serinlik sağlamıştır. Ayrıca çevreden gelen tozu ve sineklenmeyi de engelleyen sistem firmanın müşteri potansiyelinde çok ciddi bir artış sağlayacağına inanıyoruz.

Kafe & Restoran Açık alan Radyant Isıtma sistemi – Paşafırını Beylikdüzü – İstanbul

Kafe & Restoran Açık alan Radyant Isıtma sistemi :

İstanbul – Beylikdüzü nde bulunan Paşa Fırın Açık ve Kapalı alan ısıtma sistemi olarak Etap Enerji ve Carlieuklima yı tercih etmiştir. 10 Adet Rialto 6 Seramikli radyan açık alan ısıtma sistemi kullanılmıştır. Rialto seramik radyant ısıtma sistemleri uzaktan kumandalı ve iki kademelidir. Gerektiğinde işletme sorumlusu müşteri olmayan masaları ısıtmak zorunda olmadığı için enerji açısından büyük bir tasarruf sağlamaktadır.

Detaylı bilgi almak ve Keşif talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. İşletmenize en uygun cihazı tebit edip projelendirelim. En uygun fiyatlara sahip doğalgaz radyant ısıtma sistemi fiyat teklifimizi size en kısa sürede sunalım. Telefon : +905432564797

Kiralık Soba – Dizi ve Film Setlerine Özel

Kiralık Soba – Dizi ve Film Setlerine Özel :

Firmamız Dizi ve Film setlerine yönelik açık ve kapalı alan ısıtmasında kullanılmak üzere kiralık soba hizmeti vermektedir. Aygaz Palmiye soba gibi bir cihaz değildir. Bu cihazlar Kafe ve Restoran ısıtmalarında kullanılan doğalgazlı ısıtma sistemlerinin portatif hale getirilmiş LPG tüp kullanılarak ısıtma sağlayan cihazlardır.

Seramik Radyan ısıtıcılar 45 derecelik açı ile 6 Metreye kadar etkin ısı enerjisi vermektedir. Kapalı alanlara kullanımlar için sıcak hava üfleyen yine tüple çalışan sobalar kullanılmaktadır.

Günlük kiralamalara uygun olan cihazlar 1 teknik personelimiz ile gelmektedir. Minimum talep edilmesi gereken cihaz sayısı 3 Adettir. Teknik personelimiz dizi ve film setlerinin çekim süresi boyunca cihazların güvenliğini, kurulumunu, nakliyesini ve gerektiğinde reji’nin talepleri doğrultusunda taşınması işlerinden sorumlu olmaktadır. Personel ve nakliye fiyatı soba kiralama fiyatına dahildir. Hizmet faturası gün sonunda kesilir ve nakit olarak tahsil edilir. Aylık anlaşma yapmak isteyen yapım firmalarına hizmet faturası aylık olarak kesilir. Kiralama hizmetine tüp sarfiyat gideri dahil değildir. Uzun süreli sabit cihaz kiralamak isteyen yapım şirketlerine cihaz kullanımı ve bakımı ile ilgili teknik bilgi verilmektedir. Cihaz arıza yaptığı takdirde hızlı bir şekilde değiştirilir.

Dış mekan sisli serinletme sistemleri

Dış mekan sisli serinletme sistemleri – Kaplan Kebap Maltepe

Misting soğutma sistemlerinin en önemli bölümü olan pencere üstünden sisli su buharı püskürtme sistemi soğuk hava perdesi oluşturmaktadır. Oluşturulan soğuk hava perdesi ile dışarıdan gelen sıcak hava içeri soğutularak girmektedir.

Mist soğutmanın en önemli yönleri Tozlanmayı, Kötü Kokuyu ve Sinekleri engeller. Eğer sizde bu imkandan faydalanmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel: +905432564797

Kiralık Açık Alan Soğutma Sistemleri

Kaplan Kebap restoran Maltepe – Açık Alan Soğutma

Misting açık alan soğutma ve ısıtma da hızlı satış, servis ve kiralama hizmeti vermekteyiz. Son projelerimizden biri olan Kaplan Kebap – Maltepe nin Açık alan soğutmasında 15 dereceye kadar serinlik elde edilmiştir.

İşletmenizin soğutma işlerinin yapılması için soğutulacak alanın ölçülerini (En X Boy) ve varsa çizim ve fotoğraflarını gönderirseniz. Açık Alan Soğutma için size hızlı bir şekilde fiyat teklifi hazırlayabiliriz. Kabul ederseniz teklifimizi müşteri saatlerinin dışında olacak bir gün ve saat belirleriz ve siz işinizi aksatmadan sistemin montajını tamamlarız. Montaj süremiz yere göre 4- ile 6 saat arasında değişmektedir.

Eğer sizde Açık Alan Soğutma ile ilgili bilgi almak isterseniz lütfen bizi arayınız. Tel: +905432564797

Kadıköy Saray Muhallebicisi (Acıbadem) Açık Alan Soğutma

Kadıköy‘ün meşhur işletmelerinden olan Kadıköy Saray Muhallebicisi’nin Acıbadem de açtığı işletmenin sigara içilen açık alan soğutma ve doğal gaz radyan ısıtma sistemleri firmamız tarafından yapılmıştır.

Dizi ve Film Setlerine Kiralık Açık Alan Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Kiralık Açık Alan Isıtma Sistemleri

Dizi Film Düğün ve Organizasyonların açık ve kapalı alanlarda günlük kullanım amacı ile kiralık açık alan Soğutma ve Isıtma sistemleri hizmeti vermekteyiz.

Film ve Dizi setlerini zorlayan en önemli şartlarından biri olan aşırı soğuk ve aşırı sıcak havalar. Set ekibinin de verimini düşürmektedir. Dizi ve Film setlerine sunduğumuz kiralık cihazlar ile dılş mekan ve ya iç mekan alanları portatif sistemlerimiz ile ısıtıp soğutmak mümkün. Ürünlerimizi lütfen Palmiye Sobalar ile kıyaslamayınız. Bu sistemler yüksek performanslı ürünler olup kafe ve restoranların açık alanlarında kullanılan ısıtma sistemleridir. Palmiye sobalar sadece 1 mt çevresine etki ederken bu sistem 5 mt ye kadar ısı etki etmektedir.

Açık alanlarda düzenlenen Düğün ve Organizasyonlarda misafirlerinizin rahat eğlenceli vakit geçirmesini önceliktir. Günlük Açık ve Kapalı alan ısıtma ve soğutma sistemlerimizi kiralayabilirsiniz.

Uzman ekibimiz cihazlar ile birlikte gelerek Set veya Organizasyon boyunca sizlerin talebi doğrultusunda hizmet vermektedir.

Kiralık Açık Alan Soğutma Sistemleri

Sistem Nasıl İşliyor?

Bizi aradığınızda sizden yerin nerede olduğu, kaç metre kare olduğu, açık veya kapalı alan olup olmadığı, Elektrik enerjisi alıp alamayacağımız vs gibi bir takım teknik bilgileri almamız gerekmektedir.

Gerektiği takdirde bir firma yetkilimiz önceden talep edilen adrese giderek keşifte yapabilir.

Kullanılacak ürünler ve süresi belirlendikten sonra firmanıza ücret teklif olarak mail atılır.

Ücret tarafınızca kabul edilirse eğer işe başlanır.

Uygulamanın yapılacağı gün erkenden gidilerek ısıtma veya soğutma sistemlerimiz ekibimiz tarafınca kurulur ve iş bitimine kadar sistemin güvenliğini sağlamak ve cihazların sağa sola taşınması işleri yapılır.

Detaylı Bilgi için lütfen arayınız: +905432564797 

Kiralık Açık Alan Soğutma Sistemleri

Kiralık Açık ve Kapalı Alan Soğutma Sistemleri

Dizi ve Film setleri, Düğün Davet ve Organizasyonlara günlük kiralık soğutma ve ısıtma sistemleri hizmeti verilmektedir. Bizimle +905432564797 numaralı telefondan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firma yetkililerimiz yere ve amaca yönelik en uygun cihazları tespit eder. Sizlere en optimum cihazları önererek teklif veririz. Kabul edildiğinde firmamız hizmet yerine gider ve cihazların kurulumunu sizlerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirir. Firma yetkilimiz etkinlik süresince cihazların başında kalır. Ekibimiz cihazların güvenliği ve gerektiğinde cihazların farklı alanlara taşınması hizmetini  de gerçekleştirir.

Kiralık açık ve kapalı alan ısıtma ve soğutma sistemleri için fiyat kullanılan alan ve cihaza göre farklılık gösterir. Bu nedenle kiralanacak ısıtma veya soğutma sistemi için bizi arayarak ön bilgilendirme yaparsanız sağlıklı teklif verebiliriz.

Kiralık Isıtma sistemleri: Örneğin Kapalı alanı ısıtmak için için bazen sıcak hava üflemeli cihaz kullanmamız gerekebilir. Ancak sürekli rüzgar alan bir alanda sıcak hava üflemeli cihaz kullanılamaz.

Kiralık Soğutma Sistemleri: Örneğin soğutulacak alan da vantilatör kullanılması istenmeyebilir bu durumda sadece misting yapılarak soğuk hava perdesi oluşturulur. Ya da açık alan da ise Extra olarak Soğuk Alan talebiniz olabilir.

Soğuk Alan Nedir?

Soğuk alan kiralama sisteminde üstü kapalı etrafı açık sahra çadırından oluşan bir alana mistleme ve su buharı püskürtmeli fan ile bir bölge oluşturulur. Bu bölgede ki ısı oranı dış ortama göre yaklaşık olarak 10 derece daha serin olmaktadır. Yani 35 derece güneşin altında çalışma yapıyorsanız Soğuk Alan da 25 Derece olacak hissedersiniz.

Açık Alan Soğutma ve Isıtma Projemiz – Balık Restoranı Mecidiyeköy – İstanbul

Açık Alan Soğutma ve Isıtma Projemiz – Balık Restoranı Mecidiyeköy – İstanbul

Firmanın açık alan soğutma ve doğal gaz sobalar ile açık alan ısıtma sistemleri işi yapılmıştır. Firma verilen hizmetten memnuniyetini dile getirmiştir.

Yapılan Misting Soğutma sisteminin firmaya sağladığı avantajlar:

1- Dış mekan Misting Soğutma ile etraftan gelebilecek toz ihtimali ortadan kaldırılmıştır.

2- Sıcak havalarda Sinek oluşumu engellenmiştir.

3- Kötü Koku oluşumu ihtimali ortadan kaldırılmıştır.

Yapılan Açık Alan Isıtma Sisteminin Firmaya Sağladığı Avantajlar:

1- Elektrik veya Palmiye Tüp sobalara nazaran daha az enerji maliyeti sağlamıştır.

2- Diğer açık alan ısıtma cihazlarına kıyasla daha fazla açık alanda ısıtma sağlanmıştır.

 

Soğutma sisteminde su buharı ile Çardak etrafında soğuk hava perdesi oluşturulmuştur. Sıcak havanın ortama girmesinin önü kesilmiştir. 90 derecelik açılar ile dönen su buharı püskürtmeli pervaneler 5-6 metre mesafeye kadar etkili olup ortamı daha serin hale getirmektedir. Alan içindeki ısı farkı dış ısıya göre ortalama 10 derece daha serin olmaktadır.

Alana döşenen ısıtma sistemleri ortamın gerektirdiği açı ile takılmıştır. Cihazların üstünde bulunan koruma siperleri sıcak havanın tenteye zarar vermesini engellemektedir. Tek bir uzaktan kumanda cihazı ile bütün ısıtıcılar kontrol edilebilmektedir. Her bir ısıtıcı 2 kademeli ısıtma imkanı vermektedir. Müşteriniz hangi cihazın önünde oturuyorsa sadece o cihazı çalıştırarak doğal gaz tasarrufu yapmak mümkündür.